Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty

Castor-Oil-Hollywood-Beauty

Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty polecany jest na wzrost włosów. Zawiera wiele naturalnych składników, dzięki którym zarówno skóra głowy, jak i włosy są zdrowe, mocne i piękne.

Jest jedynym w tym zestawieniu olejkiem, który posiada stałą konsystencję; inny jest także sposób aplikacji produktu.

Właściwości. Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty przyspiesza porost włosów. W ciągu miesiąca można zauważyć wzrost o około 5 cm. Pomimo tego, że kosmetyk nakłada się tylko i wyłącznie na skórę głowy, nie prowadzi to do przetłuszczenia włosów lub zwiększenia ilości wydzielanego sebum. Co więcej, produkt posiada działanie nawilżające, zmiękczające i wygładzające. Pasemka są przyjemne w dotyku, zdyscyplinowane i błyszczące. Niestety olejek nie może być stosowany w celu pielęgnacji rozdwojonych końcówek i nie można go używać podczas stylizacji włosów gorącym powietrzem. Z tego samego powodu trudno będzie go użyć do modelowania i rozczesywania włosów.

Skład. Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty zawiera między innymi: olejek rycynowy, olejek jojoba, witaminę E, wyciąg z aloesu, olej migdałowy, olej szafranowy, lanolinę i masło kakaowe. Dzięki tym składnikom kosmetyk dogłębnie pielęgnuje skórę głowy. Jako jedyny z opisanych w tym zestawieniu produktów zawiera niewielką ilość tłuszczu z norek, zwierząt pochodzących z certyfikowanych hodowli.

Metoda aplikacji. Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty należy stosować codziennie na wilgotną lub suchą skórę głowy. Po upływie kilku godzin kosmetyk trzeba zmyć szamponem pozbawionym silikonów. Produktu nie wolno nakładać na włosy, ponieważ może je poważnie uszkodzić i wysuszyć. Jeżeli kosmetyk dostanie się do oczu, należy natychmiast przemyć je chłodną wodą. Trudności w umyciu skóry głowy mogą pojawić się wtedy, kiedy olejek naniesie się bezpośrednio na włosy. Pasemka będą wtedy tłuste i obciążone; gruczoły łojowe zlokalizowane na skórze głowy mogą zacząć wydzielać nadmierną ilość sebum. Rozgrzanie kosmetyku w dłoniach ułatwia aplikację i przyspiesza wchłanianie.

Opakowanie. Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty zamknięty jest w biało – zielonym słoiczku. Pojemność opakowania wynosi 213 gramów. Produkt jest bardzo wydajny, ponieważ wystarcza na kilkanaście miesięcy.

Zapach i kolor. Olejek do włosów Castor Oil Hollywood Beauty ma biały kolor i dość gęstą konsystencję. Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny i rześki.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.