Kerastase Ultime Eliksir

Kerastase Ultime EliksirOlejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir przeznaczony jest do pielęgnacji każdego typu włosów. Najbardziej polecany jest do włosów suchych i zniszczonych farbowaniem, zabiegami fryzjerskimi lub stosowaniem niewłaściwie dobranych produktów. Jego główną zaletą jest to, iż potrafi poradzić sobie nawet z najbardziej trudnymi do ułożenia pasemkami. Dzięki zawartości naturalnych składników odżywia i poprawia kondycję włosów.

Aplikacja kosmetyku jest bardzo łatwa, a kuracja przynosi natychmiastowe efekty.

Właściwości. Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir przeznaczony jest przede wszystkim do modelowania kobiecych fryzur. Bardzo dobrze wygładza i nabłyszcza włosy. Poprawia stan włosów, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz; wzmacnia również cebulki włosowe. Dzięki temu kosmetykowi włosy wyglądają na zdrowsze, ładniejsze, mocniejsze i bardziej zadbane. Ogromną zaletą produktu jest to, że nie obciąża pasemek oraz nie pozostawia tłustej i lepkiej powłoki, ponieważ zaraz po aplikacji całkowicie wchłania się. Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir potrafi ujarzmić puszące i elektryzujące się włosy. Może być wykorzystany jako preparat zabezpieczający włosy przed działaniem promieni słonecznych, niskimi temperaturami i zanieczyszczeniami środowiska.

Skład. W skład olejku do włosów Kerastase Ultime Eliksir wchodzą naturalne substancje. Należą do nich: olejek kukurydziany, olejek arganowy, olejek pracaxi i olejek kameliowy. Pierwszy z nich posiada właściwości odżywcze i regenerujące strukturę włosów. Olejek arganowy zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i szkodliwymi substancjami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Trzeci z olejków, pracaxi, wspomaga odporność włosów, cebulek i skóry głowy. Olejek kameliowy nadaje włosom blask i sprawia, że wyglądają zdrowo i pięknie.

Metoda aplikacji. Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir można aplikować na trzy sposoby. Nakładany na wilgotne włosy, przed modelowaniem, ułatwia rozczesywanie oraz zapobiega plątaniu się pasemek i powstawaniu kołtunów. Olejek nanoszony na włosy już wymodelowane zapewnia zdrowy połysk. Natomiast trzecią metodę aplikacji można wykorzystać w codziennej pielęgnacji: kosmetyk należy nakładać na całą długość włosów.

Opakowanie. Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir zamknięty jest w 125 ml buteleczce wyposażonej w dozownik – pompkę. Produkt jest bardzo wydajny – wystarcza bowiem na około dwa lata, nawet przy regularnym stosowaniu.

Zapach i kolor. Olejek do włosów Kerastase Ultime Eliksir posiada delikatny, kwiatowy zapach, dzięki czemu nasze włosy są uperfumowane. Ten przyjemny aromat utrzymuje się przez cały dzień. Produkt jest bezbarwny, nie brudzi ubrań i skóry głowy, a zaraz po aplikacji staje się niewyczuwalny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.