Redken Diamond Oil

Redken Diamond OilOlejek do włosów Redken Diamond Oil polecany jest do włosów zniszczonych i bardzo zniszczonych oraz pozbawionych blasku. Dzięki zawartości naturalnych składników kosmetyk bardzo dobrze odżywia i pielęgnuje pasemka i skórę głowy.

Pipeta ułatwia każdą aplikację, a lekka konsystencja sprzyja szybkiemu wchłanianiu się produktu i natychmiastowym efektom.

Właściwości. Olejek do włosów Redken Diamond Oil posiada właściwości regenerujące i nawilżające. Dodatkowo wzmacnia, nabłyszcza i wygładza pasemka. Może być stosowany podczas stylizacji na gorąco – zapobiega bowiem przesuszeniu, utracie wody i keratyny oraz ogólnemu zniszczeniu pasemek. Produkt przyda się także do modelowania każdej, nawet najbardziej skomplikowanej, fryzury. Ponadto kosmetyk zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu włosów, chroni przed działaniem niskiej temperatury i promieni słonecznych. Nakładany bezpośrednio na końcówki włosów zabezpiecza przed rozdwajaniem i przesuszeniem. Podczas regularnej kuracji produkt sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze, ładniejsze i mocniejsze.

Skład. Olejek do włosów Redken Diamond Oil nie zawiera silikonów i innych sztucznych składników. W jego składzie znajdziemy tyko naturalne substancje. Chodzi tu o trzy olejki: z brzoskwini, z lnianki (Camelina sativa) i z pietruszki. Pierwszy z nich, olejek z brzoskwini, przenika w głąb włosów, zapewniając im połysk i regenerację. Olejek z lnianki posiada właściwości wygłądzające i zmiękczające włosy. Ostatni z olejków, pietruszkowy, nadaje włosom blask i pielęgnuje zewnętrzną strukturę pasemek. Wymienione wyżej składniki dbają również o skórę głowy i cebulki włosowe.

Metoda aplikacji. Wystarczą dwie lub trzy krople, aby w pełni zadbać o włosy. Kosmetyk należy rozgrzać w dłoniach; w ten sposób stanie się płynny i bardziej plastyczny, aplikacja będzie łatwiejsza, a olejek szybko wchłonie się we włosy. Produkt nanosi się od połowy pasemek aż po same końcówki. Olejek do włosów Redken Diamond Oil można również dodawać do maseczki dla lepszej pielęgnacji lub używać wraz z szamponem w celu dokładnego oczyszczenia skóry głowy. Nałożony na wilgotne włosy ułatwia rozczesywanie i suszenie, a zaaplikowany na suche pasemka – nabłyszcza, wygładza i zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.

Opakowanie. Olejek do włosów Redken Diamond Oil zamknięty jest w 100 ml buteleczce, wyglądem przypominającej diament. Butelka wyposażona jest w pipetę, która bardzo ułatwia aplikację.

Zapach i kolor. Olejek do włosów Redken Diamond Oil jest bezbarwny. Zawiera złote drobinki, które rozświetlają włosy oraz zapewniają im delikatny połysk. Kosmetyk posiada delikatny i przyjemny zapach, dość długo pozostający na włosach.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.