Goldwell Elixir

Goldwell ElixirPielęgnacyjny Olejek do Włosów Goldwell Elixir przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, poczynając od normalnych, przez suche i zniszczone, a kończąc na matowych, puszących się i rozjaśnianych. Jego główną zaletą jest regeneracja uszkodzonych i osłabionych włosów.

Dzięki naturalnym składnikom zapewnia włosom kompleksową odnowę i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Właściwości. Goldwell Elixir Pielęgnacyjny Olejek do Włosów posiada silne właściwości regeneracyjne. Odbudowuje włosy zniszczone częstym farbowaniem, stylizacją na gorąco lub stosowaniem nieodpowiednio dobranych kosmetyków. Co więcej pielęgnuje włosy pozbawione blasku, puszące się, niesforne i trudne do ułożenia. Dodatkowo produkt posiada działanie nawilżające, wygładzające i wzmacniające. Olejek zatrzymuje w strukturze włosa taką ilość wody, jaka potrzebna jest do jego prawidłowego wzrostu na długość i grubość. Po zastosowaniu olejku włosy stają się gładkie i miękkie w dotyku, nabierają intensywnego połysku, są odżywione i wzmocnione. Ponadto kosmetyk ułatwia rozczesywanie oraz chroni pasemka przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi nieodpowiednim szczotkowaniem. Nie skleja włosów i nie pozostawia lepkiej warstwy – zaraz po aplikacji szybko wchłania się.

Skład. Goldwell Elixir Pielęgnacyjny Olejek do Włosów zawiera dwa składniki, które dbają o włosy i skórę głowy. Są to olejek arganowy i olej tamanu. Olejek arganowy jest naturalnym antyoksydantem – opóźnia procesy starzeniowe i zabezpiecza włosy przed działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto zawiera witaminę E i nienasycone kwasy tłuszczowe. Natomiast olejek tamanu przyspiesza odbudowę zniszczonych włosów i pomaga w walce z różnymi chorobami skóry, w tym w walce z łupieżem.

Metoda aplikacji. Goldwell Elixir Pielęgnacyjny Olejek do Włosów nakładać można na dwa sposoby. Aplikacja na wilgotne włosy zapewnia nabłyszczenie, wygładzenie, ochronę przed uszkodzeniami; ułatwia również rozczesywanie. Kosmetyk naniesiony na włosy suche daje połysk i ujarzmia trudne do ułożenia pasemka. Wielkość dawki należy dobrać do długości, rodzaju i stopnia zniszczenia włosów, a także do rodzaju skóry głowy. Do jednej aplikacji wystarczają zazwyczaj dwie lub trzy pompki.

Opakowanie. Goldwell Elixir Pielęgnacyjny Olejek do Włosów zamknięty jest w 100 ml buteleczce. Opakowanie wyposażone jest w pompkę, dzięki której aplikacje stają się proste i szybkie.

Zapach i kolor. Pielęgnacyjny Olejek do Włosów Goldwell Elixir ma bardzo przyjemny zapach, dzięki czemu włosy będą otulone tym aromatem przez cały dzień. Kosmetyk jest bezbarwny – nie brudzi skóry głowy i ubrań.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.