Kemon Bellessere Oil

Bellessere OilOlejek do włosów Kemon Bellessere przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Kosmetyk stanowi połączenie kilku naturalnych olejków, które regenerują i odżywiają włosy. Produkt posiada lekką konsystencję, nie obciąża i nie skleja włosów.

Pompka, w którą wyposażony jest produkt, ułatwia aplikację i sprawia, że codzienna pielęgnacja włosów staje się przyjemna i prosta.

Właściwości. Olejek do włosów Kemon Bellessere przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju fryzury, niezależnie od jej długości, kształtu oraz porowatości pasemek i rodzaju skóry głowy. Został stworzony po to, żeby wydobywać naturalne piękno włosów. Kosmetyk zapobiega przed elektryzowaniem i puszeniem się włosów; dba także, by pasemka były przez cały czas nawilżone i odżywione. Co więcej, produkt zapewnia nabłyszczenie i wygładzenie; sprawia, że włosy stają się miękkie w dotyku. Olejek nałożony na wilgotne włosy ułatwia rozczesywanie i przeciwdziała plątaniu się włosów. Ma bardzo lekką formułę, dzięki czemu nie obciąża pasemek, nie skleja ich, nie pozostawia lepkiej warstwy i nie przetłuszcza skóry głowy. Kosmetyk posiada właściwości łagodzące i ochronne, dlatego może być pomocny w walce z chorobami skóry i włosów.

Skład. Olejek do włosów Kemon Bellessere zawiera dwa cenne składniki. Chodzi tu o olejek arganowy i olejek z siemienia lnianego. Pierwszy ze składników jest bogaty w witaminę E i kwasy Omega – 6, dzięki którym odżywia i odbudowuje włosy oraz doskonale pielęgnuje skórę głowy. Olejek z siemienia lnianego posiada właściwości uelastyczniające, nawilżające i ochronne. Ponadto zapewnia włosom blask i wygładzenie. Zarówno olejek arganowy, jak i olejek z siemienia lnianego pomagają w walce z chorobami skóry głowy i przetłuszczającymi się włosami.

Metoda aplikacji. Przed użyciem produkt należy wstrząsnąć. Olejek do włosów Kemon Bellessere można stosować codziennie lub jako produkt uzupełniający intensywną kurację regenerującą. Do pielęgnacji włosów wystarczą dwie pompki olejku. Najpierw kosmetyk należy ogrzać w dłoniach, a następnie nałożyć na włosy, zaczynając od połowy długości, a kończąc na końcówkach.

Opakowanie. Olejek do włosów Kemon Bellessere zamknięty jest w buteleczce z pompką. Opakowanie zawiera 125 ml kosmetyku, co wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji.

Zapach i kolor. Olejek do włosów Kemon Bellessere ma orzeźwiający i energetyzujący zapach, który pozostaje na włosach przez cały dzień. Produkt posiada jasnożółty kolor.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.