Olejek do włosów Dove Advanced Hair

Dove Advanced Hair OilOlejek do włosów Dove Advanced Hair przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów i skóry głowy. W jego składzie znajdziemy kilka olejków, które dbają o kondycję pasemek.

Może być stosowany jako produkt „wykańczający” fryzurę – olejek dobrze nabłyszcza włosy, nadaje im zdrowy połysku.

Właściwości. Olejek do włosów Dove Advanced Hair posiada wiele właściwości pielęgnacyjnych i odżywczych. Po pierwsze, poprawia ogólny stan włosów, sprawia, że stają się zdrowsze i ładniejsze. Po drugie, kosmetyk nawilża, regeneruje i wzmacnia uszkodzone pasemka. Zabezpiecza je jednocześnie przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego i innych czynników pochodzących ze środowiska zewnętrznego. Produkt posiada lekką konsystencję, dzięki czemu nie obciąża i nie skleja pasemek, lecz pozostawia na nich ochronną powłokę. Po trzecie, olejek nadaje włosom gładkość i miękkość. Wrażenie suchości i szorstkości znika po pierwszej aplikacji olejku, pasemka są przyjemne w dotyku. Ponadto kosmetyk zapobiega elektryzowaniu, puszeniu i przesuszaniu się włosów i skóry głowy. Nałożony na wilgotne włosy ułatwia rozczesywanie i przyspiesza suszenie.

Skład. Olejek do włosów Dove Advanced Hair zawiera kilka naturalnych składników. Można do nich zaliczyć między innymi: olejek makadamia, olejek kokosowy, olejek ze słodkich migdałów, olejek z nasion słonecznika, olejek z pestek granatu. Wśród substancji, z których składa się produkt, znajdziemy również parafinę (olej mineralny).

Metoda aplikacji. Olejek do włosów Dove Advanced Hair można nakładać na suche (w celu nawilżenia i uelastycznienia) lub wilgotne włosy (by ochronić je przed gorącym powietrzem suszarki i ułatwić rozczesywanie). Produkt może również stanowić dodatek do maseczki, odżywki lub innego produktu bez spłukiwania przeznaczonego do pielęgnacji włosów. Jeżeli kosmetyk przedostanie się do oczu, należy natychmiast przemyć je wodą.

Opakowanie. Olejek do włosów Dove Advanced Hair zamknięty jest w 100 ml butelce. Opakowanie zostało wyposażone w pompkę, która ułatwia każdą aplikację. Produkt jest bardzo wydajny – przy codziennym nakładaniu wystarcza na kilkanaście miesięcy.

Zapach i kolor. Olejek do włosów Dove Advanced Hair posiada intensywny, słodki zapach, który będzie się utrzymywał na włosach przez cały dzień. Kosmetyk jest bezbarwny.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.