Olejek do włosów Loreal Mythic Oil

Loreal Mythic OilOlejek do włosów Loreal Mythic Oil przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Dzięki zawartości witamin, kwasów tłuszczowych i naturalnych olejków doskonale dba o pasemka i skórę głowy.

Może być przydatny do modelowania fryzury i podczas domowych zabiegów regeneracyjnych oraz przy odbudowie rozdwojonych końcówek.

Właściwości. Olejek do włosów Loreal Mythic Oil pielęgnuje każdy rodzaj włosów. Najbardziej polecany jest do włosów osłabionych i wypadających oraz do nawilżania suchej skóry głowy. Ponadto kosmetyk zapewnia połysk, wygładzenie i zdyscyplinowanie dla włosów, które trudno jest ułożyć. Dobrze sprawdzi się podczas modelowania fryzury i stylizacji na gorąco – przydatny będzie zwłaszcza przy suszeniu. Co więcej, olejek zmiękcza pasemka oraz sprawia, że stają się przyjemne w dotyku. Kosmetyk chroni włosy przed działaniem promieniowania słonecznego, niskich temperatur, szkodliwym wpływem czynników pochodzących ze środowiska zewnętrznego i działaniem sztucznych substancji zawartych w niektórych kosmetykach.

Skład. Olejek do włosów Loreal Mythic Oil zawiera dwa bardzo ważne z punktu widzenia odnowy włosów składniki. Są to: olejek z awokado i olejek z pestek winogron. Pierwszy z nich zawiera witaminy A, B1, B2 i D oraz kwasy tłuszczowe Omega – 3 i Omega – 6. Wykazuje duże podobieństwo do składu naturalnej lipidowej bariery ochronnej, dzięki czemu jeszcze lepiej dba o włosy. Natomiast olejek z pestek winogron posiada działanie antyoksydacyjne i łagodzące. Dodatkowo olejek zawiera silikony, dzięki którym wyżej wymienione składniki szybciej odżywiają włosy.

Metoda aplikacji. Olejek do włosów Loreal Mythic Oil można stosować na wilgotne włosy. Należy wetrzeć go od połowy pasemek aż po same końcówki. Kosmetyk można stosować również na suche włosy, zabezpieczając końcówki, wygładzając pasemka lub modelując fryzurę. Olejek przydaje się także do zabezpieczania włosów przed stylizacją za pomocą gorącego powietrza (suszenie, prostowanie, robienie loków). Jeżeli produkt przedostanie się do oczu, należy natychmiast przemyć je chłodną wodą.

Opakowanie. Olejek do włosów Loreal Mythic Oil zamknięty jest w 100 ml butelce. Opakowanie zwieńczone jest dozownikiem przypominającym pompkę lub aplikator produktu w sprayu. Kosmetyk jest bardzo wydajny – wystarcza na ponad dwa lata.

Zapach i kolor. Olejek do włosów Loreal Mythic Oil posiada bardzo ładny zapach, który na włosach utrzymuje się przez cały dzień. Produkt jest bezbarwny, dzięki czemu nie brudzi ani ubrań, ani skóry głowy.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.