Olejek do włosów Nanoil

 

Najlepszy Olejek do włosów - Nanoil

Olejek do włosów Nanoil to wyjątkowy kosmetyk, który zadba o włosy każdej z nas. Dostępne są trzy wersje produktu: Nanoil do włosów niskoporowatych, Nanoil do włosów średnioporowatych i Nanoil do włosów wysokoporowatych. Każdy z tych olejków wypielęgnuje pasemka i skórę głowy. Zobaczysz, że aplikacje sprawią ci wiele przyjemności, a efekty będą zachwycające.

Właściwości. Działanie i właściwości kosmetyku uzależnione są od wersji dobranej do konkretnego typu włosów. Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych przyda się zarówno podczas stylizacji, jak i codziennej pielęgnacji. Zapewni fryzurze większą objętość, zapobiegnie przetłuszczaniu się skóry głowy i odbuduje zniszczone końcówki. Co więcej, ma lekką formułę, która nie obciąża pasemek, lecz szybko się wchłania i nie skleja włosów. Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych również ma uniwersalne zastosowanie. Kosmetyk zapobiega przesuszeniu, puszeniu i wypadaniu włosów. Zadba o odpowiednie pH skóry głowy, przywróci matowym pasemkom blask oraz sprawi, że włosy staną się łatwiejsze do rozczesania. Olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych wpływa na wygląd i kondycję. Wygładza elektryzujące i puszące się pasemka, skórze głowy zapewnia odpowiednie nawilżenie i odżywia cebulki włosowe. Zniszczonym włosom zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Skład. Uzależniony jest od wersji Nanoil. Olejek do włosów niskoporowatych zawiera: olej z sosny syberyjskiej, olej kokosowy, olej arganowy, olej rycynowy, masło Shea, olej marakuja, olej babassu, olej monoi i masło cupuacu. Znajdziemy w nim także: Kerastim, Baicapil, witaminy A i E, panthenol i filtr UV. W składzie olejku do włosów średnioporowatych są oleje: makadamia, arganowy, marula, jojoba, marakuja i kokosowy. Produkt zawiera również: jedwab, filtr UV, witaminy A i E, Kerastim i Baicapil. Olejek do włosów wysokoporowatych składa się z: oleju migdałowego, oleju arganowego, oleju z wiesiołka, oleju z awokado, oleju marakuja i oleju z nasion bawełny. Kosmetyk zawiera też: panthenol, keratynę, lanolinę, jedwab, witaminy E i A, Kerastim, Baicapil oraz filtr UV.

Metoda aplikacji. Olejki do włosów Nanoil aplikuje się na kilka różnych sposobów. Nakładaj produkt przed lub po myciu głowy, samodzielnie lub wraz z innymi kosmetykami, na końcówki pasemek lub na skórę głowy, kilka razy na tydzień lub kilka razy w ciągu dnia. Wybierz najlepszy dla siebie i ciesz się efektami.

Opakowanie. Każda z wersji olejku do włosów Nanoil zamknięta jest w szklanej butelce o pojemności 100 ml. Aplikację ułatwi ci prosta w użyciu pompka. Flakonik z olejkiem zamknięty jest w kartonowym pudełeczku.

Zapach i kolor. Olejki do włosów Nanoil są bezbarwne. Zapach produktów jest przyjemny i na pewno długo utrzyma się na twoich pasemkach.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.